Dvorkový bleší trh & Restaurant Day - výzva!

V sobotu 16. 5. Živé město koordinuje Dvorkový bleší trh a Restaurant Day na Praze 6. Neváhejte a zapojte se! Loňská akce se velice vydařila. Ideální je umístit své stanoviště u sebe na dvorku či předzahrádce, příp. poblíž. Pokud to u vás nejde, máme pro vás náhradní řešení.

 

V sobotu 16. 5. Živé město koordinuje Dvorkový bleší trh a Restaurant Day na Praze 6. Navazujeme tak na naši loňskou úspěšnou akci, která nabízí unikátní příležitost, jak se podívat na méně známá a obvykle nepřístupná místa a zároveň se potkat a poznat se sousedy.

Máte doma pár věcí navíc? Rádi vaříte? Pečete? Bydlíte či pracujete na Praze 6? V domě s dvorkem, vnitroblokem, předzahrádkou? Nebo máte garáž? Neváhejte a zapojte se do dvorkového blešího trhu, Restaurant Day nebo obojího!

Pište na info@zive-mesto.cz (příp. volejte na  728 785 704), rádi vám poradíme a pomůžeme. Deadline je 2. 5.

 

Akce se uskuteční cca mezi 11. a 22. hod. na Praze 6, na všech zapojených místech bude k dispozici námi vyrobený leták se schematickou mapou a seznamem míst.

K uspořádání dvorkového blešáku nás inspiroval Mnichov, kde se podobná akce koná už řadu let od jara do podzimu - každou sobotu v jiné čtvrti (http://www.hofflohmaerkte.de/hofflohmarkte___gartenflohmarkte/hofflohmaerkte.html). Restaurant Day neboli den, kdy si kuchařští nadšenci otevírají své "jednodenní restaurace", vznikl před několika lety ve Finsku, odkud se rozšířil do celého světa (http://www.restaurantday.org/en).

Web: http://www.zive-mesto.cz/akce/33-dvorkov-ble-trh-restaurant-day-2

FB: https://www.facebook.com/events/881231771925343/


Leták s výzvou: http://www.zive-mesto.cz/download/

Akci podpořila MČ Praha 6.

náhled souboru