Jarní běh Run4Ladronka (4,2/8,4 km)

Pojďme společně rozběhat Prahu! V sobotu 20. dubna 2024 se uskuteční Jarní běh RUN4Ladronka, jedinečná akce pro všechny sportovní nadšence a jejich rodiny. Poměřte si své síly v přátelském běhu na 4,2 nebo 8,4 km v krásném prostředí parku Ladronka. Běh je určen pro každého, kdo má chuť užít si pohodovou atmosféru závodu, bez ohledu na fyzičku a věk. Pro ty nejmenší máme připravené dětské trasy. Přijďte se podívat na RUN4Ladronka a strávit den plný sportu a zábavy. Těšíme se na vás!

 

 

Místo a čas prezentace:

Před usedlostí Ladronka, Praha 6  20. 4. 2024 od 8:30

Tratě:

Běžci si mohou vybrat ze dvou základních tratí – 8,4 km a 4,2 km dle vlastních preferencí. Zároveň máme připravené speciální trasy pro děti již od 2 let a to na 420 a 840 metrů. Letošní novinkou je také speciální Pivní běh  RUN4Beer o délce trati 4,6 km. 

Trasa je vedena po asfaltové cyklostezce, případně po pěší trase ze šotoliny.

Odměny:

Pamětní medaile, startovní balíčky a občerstvení v cíli pro každého závodníka, hodnotné ceny od sponzorů pro vítěze jednotlivých kategorií. 

Doprovodný program

Dětské závody, slavnostní vyhlašování vítězů, moderátor, DJ. Dětské soutěže, netradiční sporty, malování na obličej a mnoho dalšího! 

 

Název závodu: Jarní běh RUN4Ladronka

Datum konání: 20. 4. 2024

 

náhled souboru