Zastávka volný čas ve Stanici techniků

Oblíbená akce pro rodiče a děti Zastávka volný čas se tentokrát uskuteční i v areálu Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, a to 9. září od 14 do 18 hodin. 

 

Přijďte strávit příjemný čtvrtek do dejvické Podbaby, kde pro vás bude připravený opravdu pestrý program.

Těšit se můžete na tanečního studio Emotion, folklorní soubor Makovičky a několik hudebních vystoupení včetně bubenického workshopu. Na akci nebude chybět dřevodílna, letečtí modeláři, venkovní kolejiště a autodráha, nadšenci do stavebnic se mohou těšit na pokus o sestavení nejdelšího auta ze stavebnice Merkur.

Akce se také se svými aktivitami zúčastní i další přidružená střediska DDM hl. m. Prahy jako např.: Stadion mládeže, Klub Klamovka a Stanice přírodovědců. Pozvání taky přijalo Prague Synth Library se svým Hudebním stolem, kde si děti vyzkouší neobvyklé hrátky se zvukem. Novinkou bude i Swap stánek, do kterého můžete přinést svoje staré oblečení a vyměnit za nějaký jiný kus oblečení.

Kdo rád zapojuje při hraní mozek, může si zahrát geolokační hru „Z Kulaťáku do Stanice techniků“ v aplikaci Actionbound. Dále vás čekají zábavné vědecké pokusy, netradiční hry, pro malé slečny bude připraveno malování na obličej či drátkování a korálkování.

Stanice techniků DDM hl. m. Prahy

náhled souboru