Šestka hravá a zdravá: vyzkoušejte, co vás baví!

Tradiční akce „Měsíc Zdravé Šestky“ si nově říká „Šestka Zdravá Hravá“. Kromě názvu se změnil i termín konání a akce nyní místo září probíhá po celý červen. Veřejnosti přináší široké možnosti vyzkoušet si zdarma nejrůznější volnočasové aktivity.

  • Datum publikace: 31.05.2022
  • Příloha: náhled souboru
    [ JPG • 30kB • 240×240 (8bit 3ch) ]
  • Další informace: https://www.zdrava6.cz/

 „Nový název, který jsme vybrali po veřejné diskusi, více odpovídá celkovému zaměření akce. Změna termínu, který symbolicky začíná Dnem dětí, umožní rodičům i všem zájemcům seznámit se včas s nabízenými aktivitami a vybrat si do nového školního roku podle vlastní úvahy,“ reaguje na změny radní pro sociální a zdravotní oblast Marián Hošek. Děti a mladiství, dospělí i senioři si aktivity vyzkouší už v červnu a v případě zájmu se mohou přihlásit hned od září.

Praha 6 je místem, kde se dětem i dospělým nabízí opravdu široká škála nabídek trávení volného času. Někdy je složité odhadnout, co bude děti skutečně bavit a naplňovat, a nejlepší způsob, jak to zjistit, je vyzkoušet si to na vlastní kůži. Proto přináší Šestka zdravá a hravá možnost  ZDARMA vyzkoušet nejrůznější aktivity, od sportu po vědu. Děti se pak mohou lépe rozhodnout, jakému koníčku by chtěly svůj volný čas věnovat. „Je to vhodná příležitost poznat se i s konkrétními vedoucími, lektory a potenciálními spoluúčastníky daných volnočasových aktivit. I to je při výběru kroužku velmi důležité,“ připomíná radní pro školství Marie Kubíková, která současně upozorňuje komplexní význam akce. „Zdraví je v žebříčku hodnot nás všech na prvním místě a sport a aktivní trávení volného času je nezbytnou podmínkou toho, abychom byli co nejdéle zdraví a šťastní,“ dodává.

Kompletní nabídku aktivit najdete ZDE

náhled souboru