Jak přihlásit dítě do mateřské školy pro školní rok 2021/22

Vážené maminky, vážení tatínkové,

život se pandemií nezastavil, a tak i letos přivítáme ve školkách nové děti. Zápis vám usnadní elektronický rezervační systém, který jsme před dvěma lety zavedli a odzkoušeli. Díky němu je zápis pohodlnější a rychlejší, ale v době pandemie také co nejbezpečnější. Návštěvu školky v době zápisu si tak budete mít možnost předem naplánovat a rezervovat v konkrétním čase. Systém vám také umožní anonymně sledovat, jak váš syn či dcera postupuje přijímacím řízením.

V brožuře, kterou držíte v ruce, najdete návod, který Vás krok za krokem provede systémem přihlášení. Více o našich školkách a jejich školních programech, včetně termínů online dnů otevřených dveří, ale i nabídku letního provozu ve školkách najdete na webových stránkách www.jakdoskolky.cz.

Doporučuji si s předstihem vyřídit všechny potřebné náležitosti a doklady, které k zápisu budete potřebovat. V případě, že se dostanete do zdravotních či jiných obtíží, které vám znemožní některý z kroků zápisů absolvovat popsaným způsobem, jsou ředitelky školek připraveny řešit s vámi vše individuálně a vstřícně k vašim aktuálním možnostem. Přeji vám šťastnou ruku při výběru směru Vaší ratolesti na cestě za vzděláním.

Přeji vám šťastnou ruku při výběru směru vaší ratolesti na cestě za vzděláním.

Marie Kubíková, radní Prahy 6 pro školství

ikonka typu souboru application/pdf Jak přihlásit dítě do MŠ 2021 [ PDF • 2610kB ]

ikonka typu souboru application/pdf Jak přihlásit dítě do MŠ 2021_ENG [ PDF • 2608kB ]