Jak přihlásit dítě do mateřské školy pro školní rok 2021/22

Vážené maminky, vážení tatínkové,

v loňském roce jsme úspěšně zavedli rezervační systém pro zápis do mateřských škol Prahy 6 a náhled do pořadí dětí v rámci přijímacího řízení. Troufnu si říci, že se naše aktivity setkaly s úspěchem. Dostali jsme od rodičů přihlašovaných dětí mnoho pozitivních reakcí, přivítali především možnost rezervace času návštěvy školek i informace o pořadí dítěte v konkrétních školkách. Nový systém ale ocenily i paní ředitelky, kterým se velmi snížila administrativní náročnost celého procesu zápisu.

V letošním roce jsme tedy opět připravili podrobný návod, který vám usnadní orientaci v přihlášení vašich ratolestí do mateřských škol. Aktualizovali jsme webové stránky www.jakdoskolky.cz, které získaly novou podobu i obsah, na kterém chceme i nadále pracovat. Zde nově naleznete právě odkaz na rezervační systém zápisu do MŠ pro rok 2021, další potřebné informace k zápisu. Věřím, že i přes složitou situaci spojenou s výskytem koronaviru společně zápis zvládneme.

Pokud vám na našich stránkách cokoli chybí, či máte podněty jak zlepšit jejich přehlednost, prosím napište nám na pkadlecova@praha6.cz.

Přeji vám pěkné dny,

Marie Kubíková, radní Prahy 6 pro školství

 

příručka ke stažení:

ikonka typu souboru application/pdf Jak přihlásit dítě do MŠ (2021) [ PDF • 2656kB ]