Výzva: Dvorkový bleší trh & Restaurant Day

V sobotu 17. 5. 2014 koordinujeme dvorkový bleší trh, který se uskuteční na různých místech Prahy 6 společně se sousedskou kulinářskou akcí Restaurant Day, během níž nadšenci po celém světě zakládají "jednodenní restaurace" a tentokrát nebude chybět ani na Praze 6. Zapojte se i Vy!

 

Výzva:
Máte doma pár věcí navíc? Bydlíte či pracujete na Praze 6 v domě s dvorkem/vnitroblokem/předzahrádkou? Zapojte se! Pište na info @zive-mesto.cz.
- Jako občanské sdružení akci zastřešíme, zpropagujeme a jinak pomůžeme.
- Průběh akce na jednotlivých dvorcích budou mít na starosti účastníci, včetně souhlasu majitele: doporučujeme upozornit na úspěšný průběh dvorkové sekce našeho festivalu loni na podzim viz fotky a TZ na našem webu, příp. poukázat na několikátý ročník dvorkových blešáků v Mnichově, kterými jsme se inspirovali: http://www.hofflohmaerkte.de/hofflohm.../hofflohmaerkte.html, a dále na to, že akce má podporu MČ Prahy 6.
- Co se návštěvníků týče, blešák je primárně zamýšlený pro sousedy a lidi z okolí, ale je otevřený široké veřejnosti.

Ve stejný den bude v Praze a v řadě měst po celém světě probíhat Restaurant Day, s nímž bychom bleší trh rádi propojili. Více se o něm můžete dozvědět např. tady: http://www.rozhlas.cz/radiowave/spolecnost/_zprava/1315963 či na www.facebook.com/RestaurantDayPrague.

Dvorkovým blešákem navazujeme na úspěšnou dvorkovou sekci našeho festivalu na podzim 2013 viz fotogalerie.

Bližší informace budeme průběžně doplňovat.

Akce se koná za podpory MČ Praha 6.

náhled souboru