Příměstské tábory - FasTrack Camps - Letem světem

Pošlete své dítě od 22. do 26. 7. na příměstský tábor v Dejvicích. Nechte jej rozvíjet jeho fantazii při cestování do různých zemí světa a zjišťování, jak se tam žije místním dětem. Přijďte se v závěru týdne podívat na FasTrack Mezinárodní Expo.

 

Děti ve věku 3 až 8 let během týdne procestují několik zemí. V rámci návštěvy Číny si vyzkoušíme jíst hůlkami, vyrobíme si draka a zahrajeme si na oslavu Čínského Nového roku. V Austrálii se naučíme hrát na didgeridoo a v případě zájmu rodičů a teplého počasí se zajdeme vykoupat do mořské vody. V Indii se oblékneme do sárí a vyrobíme si rangoli. V Mexiku si vyrobíme piñatu, ... V pátek jste zváni na cestovatelské odpoledne, kde děti představí své suvenýry z cest.

Odpoledne děti tráví v rámci možností venku na nedalekém velkém hřišti.

Prostředí tábora si můžete předem (od PO do SO) přijít prohlédnout a vyzkoušet v rámci našich bezplatných ukázkových lekcí programu FasTrack FUNdamentals.

Nabízíme také řadu dalších tematických táborů pro děti od 3 do 12 let v 9 termínech od 1. 7. do 30. 8. 2019.

Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-)

FasTrack Camps jsou příměstské tábory určené pro děti ve věku 3 až 12 let.

Pokud hledáte příměstský tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný, ale termín nebo téma tohoto kempu vám nevyhovuje, podívejte se na další termíny a témata zde: fastrackids.cz

FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu s nebo bez oběda

FasTracKids centrum rozvoje

Praha6@FasTracKids.cz

 +420 730 802 507

náhled souboru