Příměstské tábory - FasTrack Camps - Lidské tělo

Na táboře od 29. 7. do 2. 8. bude vaše dítě zkoumat různé části těla (kostru, dýchací, trávicí, oběhový a nervový systém), objevovat lidskou anatomii a zároveň se učit, jak si vytvořit zdravé návyky. Vyrobíme si například model páteře nebo žaludek. Vše proběhne formou týmové práce, her a zábavných aktivit.

 

Příměstský tábor "Lidské tělo" od 29. 7. do 2. 8. v Dejvicích je určený pro děti od 3 do 8 let. Tento tábor má každoročně velký úspěch u dětí i rodičů. Žádná další návštěva u lékaře již nebude jako ta předprázdninová. Podle vyprávění rodičů se budou lékaři a sestřičky smát a vy budete pyšní na svého potomka.

FasTracKids vědci budou zkoumat hlavní ústrojí lidského těla. Každý náš malý lékař či vědec si vyrobí 3D model vlastního těla, aby lépe pochopili jeden z nástrojů používaný ke studiu lidského těla.
Osvojí si zdravé návyky. Vyzkouší sílu svalů. Naučíme se i pitvat :-) Vyrobí si řadu pomůcek, např. stetoskop, "pytel plný zdraví", model stehenní kosti, model lidského těla ve vlastní velikosti a mnoho dalšího.

Odpoledne děti tráví v rámci možností venku na nedalekém hřišti či ve Stromovce. V případě zájmu rodičů a teplého počasí půjdeme vyzkoušet, jak zdravý je pohyb v bazénu. Navštívíme bazén se slanou vodou.

Prostředí tábora si můžete předem (od PO do SO) přijít prohlédnout a vyzkoušet v rámci našich bezplatných ukázkových lekcí programu FasTrack FUNdamentals.

Nabízíme také řadu dalších tematických táborů pro děti od 3 do 12 let v 9 termínech od 1. 7. do 30. 8. 2019.

Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-)

FasTrack Camps jsou příměstské tábory určené pro děti ve věku 3 až 12 let.

Pokud hledáte příměstský tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný, ale termín nebo téma tohoto kempu vám nevyhovuje, podívejte se na další termíny a témata zde: fastrackids.cz

FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu s nebo bez oběda.

FasTracKids centrum rozvoje

Praha6@FasTracKids.cz

 730 802 507

náhled souboru