Příměstský tábor - FasTrack Camps - Letem světem 2

Všichni na palubu FasTrack nadzvukového objevovacího letounu! Azorka poletí od 29. 7. do 2. 8. s FasTracKids do různých zemí celého světa. Budeme společně hrát různé vzdělávací hry, navštívíme slavné památky a ochutnáme lokální kuchyni. Země, které spolu prozkoumáme jsou: Itálie, Brazílie, Egypt a Spojené státy americké.

 

"Letem světem II" je příměstský tábor určený pro 3 až 8leté děti.

"Vítáme Vás na palubě Supersonic! Naše Azorka a vy FasTracKids objevitelé poletíte na úžasná místa ve světě. Navštívíte Itálii, Brazílii, Egypt a USA. Poznáte slavné památky, jako např. římské Koloseum, šikmou věž v Pise a další, ochutnáte zajímavá jídla a naučíte se nové hry. U nás děti rozvíjíme všemi smysly, a proto jsme sestavili i cestovatelský jídelníček.
Každý den se děti seznámí s jednou zemí a v pátek se s námi podělí o své cestovatelské zážitky. Pozvat můžete i babičky.

Dopoledne mají děti nabitý program aktivitami, vědomostmi a hrami z jednotlivých zemí. Odpoledne trávíme v rámci možností venku na nedalekém velkém hřišti. V případě zájmu rodičů a teplého počasí půjdeme objevovat vodní svět do bazénu.

Prostředí tábora si můžete předem (od PO do SO) přijít prohlédnout a vyzkoušet v rámci našich bezplatných ukázkových lekcí programu FasTrack FUNdamentals.

Nabízíme také řadu dalších tematických táborů pro děti od 3 do 12 let v 9 termínech od 1. 7. do 30. 8. 2019.

Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-)

FasTrack Camps jsou příměstské tábory určené pro děti ve věku 3 až 12 let.

Pokud hledáte příměstský tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný, ale termín nebo téma tohoto kempu vám nevyhovuje, podívejte se na další termíny a témata zde: fastrackids.cz

FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu s nebo bez oběda.

FasTracKids centrum rozvoje

Praha6@FasTracKids.cz

 730 802 507

náhled souboru