Zastávka volný čas ve Stanici Techniků

Druhý ročník oblíbené akce Zastávka volný čas. Těšit se můžete na bohatý kulturní program doplněný o rukodělné workshopy, zábavné aktivity a netradiční hry.

 

Oblíbená akce pro rodiče a děti Zastávka volný čas se tentokrát uskuteční i v areálu Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, a to 8. září od 14 do 18 hodin. Jedná se o historicky druhý ročník na tomto místě a akce se zúčastní i další střediska DDM hl. m. Prahy – Stadion mládeže, Klub Klamovka a Stanice přírodovědců.
 
Přijďte strávit příjemný čtvrtek do dejvické Podbaby, kde pro vás bude připravený opravdu pestrý program. Těšit se můžete na taneční studio Emotion, folklorní soubor Makovičky, improvizované hudební vystoupení našich lektorů Martin Bureše a Michala Seitla, nebo koncert lektorky hry na ukulele, Anny Láskové. Na akci nebude chybět dřevodílna, letečtí modeláři, venkovní kolejiště, autodráha a nadšenci do stavebnic se mohou těšit na ukázku z kroužku LEGOrobotiky.
 
Kdo rád zapojuje při hraní mozek, může si zahrát geolokační hru „Z Kulaťáku do Stanice techniků“ v mobilní aplikaci Actionbound nebo únikovou hru „Honba za šíleným vědcem“. Při jejich úspěšném absolvováním na vás čekají hodnotné ceny, které obdržíte u informačního stánku v den akce.
 
Také na vás čekají zábavné netradiční hry, rukodělné workshopy a aktivity, nebo malování na magnetky a mnoho dalších.

náhled souboru